„Najnowsze sposoby działania cyberoszustów – czyli jak nie dać się okraść w Internecie”.
03-10-2024

Data wydarzenia: 03-10-2024

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego organizuje webinarium dla indywidualnych uczestników rynku finansowego. Celem webinarium jest zwiększenie świadomości w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Poruszane tematy to m.in. „Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych”, „Aktualne trendy w działalności cyberoszustów”, „Phishing i jego odmiany – dlaczego wciąż stanowi popularną metodę ataku na nasze środki finansowe”.

Webinarium odbędzie się 7 października 2024 r. w godzinach: 12.00 -14.20 i udział w nim jest bezpłatny.

Zgłoszenia na webinarium odbywają się wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego pod adresem www.knf.gov.pl na podstronie „Edukacja finansowa/Seminaria CEDUR”. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane do 4 października br.

W celu uczestniczenia w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu można uczestniczyć poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne dotyczące dołączenia do spotkania zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem (wraz z linkiem) na spotkanie.

Zachęcam do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Autor: Monika Borek, Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Drawsku Pomorskim